Verblijf op een Brabantse boerderij en ga op pony safari

28 Mei 2021 - Tom van leeuwen

€ 0.00

Als je er met je gezin of je familie écht even lekker uit wil zijn, weg van de drukte van je alledaagse leven, kom dan bijzonder overnachten bij Gastenverblijf Het Voorhuis. In het mooie en gastvrije Brabant, verscholen tussen prachtige natuurgebieden, vind je in een historische boerderij ons sfeervolle vakantiehuis voor 8-10 personen met een uniek karakter. Laat je aangenaam verrassen door een knus maar ruim vakantiehuis met een sfeervolle keuken en woonkamer, waar elk plekje met liefde en aandacht is ingericht. Je zult je er al gauw helemaal thuis voelen.
Wandelen met pony’s

Onze pony’s Herman, Keet, Fenja, Heide en Moesje worden heel graag verzorgd en vertroeteld en vinden het heerlijk om samen te wandelen over de paden op de Erfdijk, direct gelegen aan het gastenverblijf. Ook leuk voor de kleine gasten!

Als je niet bij ons logeert, maar wel op stap wilt met de pony’s, dan kan dat natuurlijk ook.

Kijk voor prijzen en beschikbaarheid op http://www.gastenverblijfhetvoorhuis.nl of neem contact met ons o

» Bezoek website

Aanwezig in verblijf
Vaatwasser
Televisie
Wifi
Huisdieren toegestaan

Ligging
Landelijk

Type
Boerderij

Soort
Te huur

Regio
Noord-Brabant

Aantal personen
Maximaal: 8

Ons mooie vakantiehuis ligt in het gastvrije en bourgondische Brabant, op een paar kilometer van de Maas. De Herpse bossen (Herperduin), waar Exmore pony’s en Taurossen grazen, zijn een wandeling of fietstocht meer dan waard. Herperduin is onderdeel van De Maashorst, het oergebied van 3.500 hectare dat zoveel te bieden heeft. Wandel bijvoorbeeld direct vanaf ons erf naar de Keentse uiterwaarden bij het historische buurtschap Keent. Een must See voor liefhebbers van natuurontwikkeling. En wat dacht je van de Liberation Route? Deze route, die je ook met de auto kunt rijden, vertelt het verhaal van de bevrijding en toont wat de Tweede Wereldoorlog heeft betekend voor gewone Brabanders. Deze en andere prachtige fiets- en wandelroutes in de Maashorst liggen voor je klaar.